Szybka Kolej Miejska w Warszawie - Aktualności

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Aktualności

Aktualności

 
Nowe pociągi dla warszawskiej SKM

21 nowoczesnych pociągów zasili park taborowy warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Dzięki zakupowi nowych składów możliwe będzie zwiększenie liczby połączeń, a także uruchomienie nowych linii. Pociągi z nowos (...)

Mniejsza liczba pasażerów

Na mocy znowelizowanego rozporządzenia Ministra Zdrowia, wprowadzającego na terenie kraju stan epidemii od środy, 25 marca, w środkach transportu może jednocześnie podróżować, nie więcej osób niż połowa liczby (...)

Ograniczenia w kursowaniu pociągów na Lotnisko Chopina

W związku z uruchamianiem przez PKP Intercity specjalnych pociągów ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina w ramach operacji #LOTdoDomu, w dniach 20 marca - 5 kwietnia br. w godz. 16:15 - 18:30, wszystkie pociągi S (...)

Ograniczenia w kursowaniu pociągów SKM

W związku z wykryciem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników SKM, w trosce o bezpieczeństwo naszych Pasażerów i pozostałych pracowników, w dniu 26 marca br. (czwartek) odwołane zostały wybrane, niżej w (...)

Zmiana rozkładów jazdy WTP

Od poniedziałku, 23 marca, pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego (autobusy, tramwaje i metro) będą kursowały według sobotnich rozkładów jazdy. Wyjątkiem będą pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej, których kur (...)

Zawieś bilet WTP jak nie jeździsz!

Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza nadzwyczajne rozwiązanie. Pasażerowie, którzy w czasie zagrożenia epidemicznego nie będą korzystać z komunikacji publicznej, mogą złożyć wniosek o zawieszenie biletu długo (...)

Wydzielona strefa bezpieczeństwa w pociągach SKM

Od niedzieli, 15 marca br. w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej, podobnie jak w innych pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego, w trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych pracowników i Państwa, pojaw (...)

Funkcjonowanie systemu otwierania drzwi w pociągach SKM

Obsługa każdego z pociągów SKM posiada pełne informacje o wytycznych w zakresie automatycznego otwierania drzwi w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego. Funkcjonowanie systemu otwierania i zamykania dr (...)

Zmiana rozkładu jazdy pociągów

Od niedzieli, 15 marca br. zmienią się rozkłady jazdy pociągów wszystkich przewoźników, w tym także Szybkiej Kolei Miejskiej. Wybrane składy będą miały nieznacznie, o kilka minut, zmienione godziny odjazdów.