Szybka Kolej Miejska w Warszawie

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Aktualności > Gramy razem z AZS Politechniki Warszawskiej i wspólnie się promujemy, i razem z naszymi pasażerami kibicujemy sportowcom. Na każdy mecz piłki siatkowej mężczyzn rozgrywany w Warszawie rozdysponowywać będziemy bilety.

« powrót

Aktualności  /   3 kwietnia 2013
Autor  /  Redaktor

Gramy razem z AZS Politechniki Warszawskiej i wspólnie się promujemy, i razem z naszymi pasażerami kibicujemy sportowcom. Na każdy mecz piłki siatkowej mężczyzn rozgrywany w Warszawie rozdysponowywać będziemy bilety.

Gramy razem z AZS Politechniki Warszawskiej i wspólnie się promujemy, i razem z naszymi pasażerami kibicujemy sportowcom. Na każdy mecz piłki siatkowej mężczyzn rozgrywany w Warszawie rozdysponowywać będziemy bilety.

Wszystkie wiadomości na ten temat będą na naszej stronie internetowej.


Szybka Kolej Miejska i Akademicki Związek Sportowy Politechniki Warszawskiej podpisały umowę o współpracy w br. Na jej bazie siatkarze promować będą naszą firmą na wszystkich swoich materiałach reklamowych oraz podczas zawodów.Także na strojach sportowych znajdzie się logo SKM.  Na mecze rozgrywany w stolicy przekazane zostaną przez organizatorów bilety dla podróżnych SKM. Szczegółowych informacji na ten temat trzeba będzie szukać na www.skm.warszawa.pl


Warto dodać, że SKM wspiera szereg działań związanych ze sportem.


Pod opieką firmy jest już Uczniowski Klub Sportowy „Dragon”, w którym szlify zdobywają młodzi piłkarze. Obecnie w klubie jest  ponad 190 dzieci w wieku 6 – 12 lat. Wiele z nich to utalentowani sportowcy, którzy  m.in. zakwalifikowali się do Warszawskiej Ligi Młodzików  Ekstraklasa i będą w tym roku  rozgrywać mecze z najlepszymi na Mazowszu. Grali też mecze w Czechach, a w br. zaprosiła ich Austria. Młode talenty rozgrywają mecze w koszulkach z logo SKM.  Nazwa firmy obecna jest również we wszystkich wydawnictwach UKS „Dragon” Bielany oraz na stronie internetowej klubu.

 Firma wspomaga także coroczną organizację Biegu Chomiczówki. W br. około dwóch  tysięcy osób wzięło udział w tej imprezie, mimo śniegu i lekkiego mrozu. Sportowcy przyjechali z całej Polski  i zagranicy.

 
 
 

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej

Tłumacz migowy Kontakt z tłumaczem migowym online - kliknij aby skorzystać »