Szybka Kolej Miejska w Warszawie

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Aktualności > Marzysz o wakacjach. Szybka Kolej Miejska i jej partner MT Polska zapraszają na Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013, które rozpoczynają się jutro, a potrwają do niedzieli włącznie. Na targi szybko i wygodnie będzie można dojechać pociągiem SKM

« powrót

Aktualności  /   18 kwietnia 2013
Autor  /  Redaktor

Marzysz o wakacjach. Szybka Kolej Miejska i jej partner MT Polska zapraszają na Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013, które rozpoczynają się jutro, a potrwają do niedzieli włącznie. Na targi szybko i wygodnie będzie można dojechać pociągiem SKM

Marzysz o wakacjach. Szybka Kolej Miejska i  jej partner MT Polska zapraszają na Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2013, które rozpoczynają się  jutro, a potrwają do niedzieli włącznie. Na targi szybko i wygodnie będzie można dojechać pociągiem SKM

Przypominamy, że dojechać można z dworców: Warszawa Śródmieście, Warszawa Wschodnia czy Warszawa Zachodnia. Stacja docelowa , Warszawa Gocławek , znajduje się w odległości około 700 metrów od Centrum MT Polska. Czas dojazdu pociągiem z centrum Warszawy do stacji docelowej to tylko 20 minut.


Targi LATO odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c. Tu będzie można poznać ciekawe oferty  wyjazdów krajowych i zagranicznych, kupić wymarzone wakacje ze specjalną zniżką, lecz przede wszystkim ciekawie spędzić czas. W hali wydzielona zostanie strefa atrakcji dla dzieci i młodzieży. Towarzystwo Edukacyjne VIZJA organizuje Kącik Malucha, a zabawę pt. „Piaskowa Góra Skarbów” przygotuje Niepubliczne Przedszkole „Dzieci Świata – Świat Dzieci”. Z kolei w trakcie warsztatów z robotyki instruktorzy z firmy „Twój Robot” nauczą dzieci jak zaprogramować wyścigówkę. Dodatkowo na chętnych czekać będzie miasteczko rowerowe nadzorowane przez policjantów z Komendy Głównej Policji, a także boisko piłkarskie, kula zorbingowa, pneumatyczny tor przeszkód i dmuchańce.

Z kolei dla dorosłych przygotowano  „Kamperowe pole” z elementami studia telewizyjnego. Odbędzie się pokaz kamperów, prezentacja tras i miejsc im przyjaznych, spotkania ze znanymi osobami, które poprowadzi dziennikarz TVP. Dla smakoszy przewidziane są pokazy „Kamper od kuchni”, w trakcie których zaprezentowane będą tradycyjne dania kuchni polskiej i podlaskiej w nowych aranżacjach.


Zwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie „Hit Lata 2013”, w którym zostanie wybrana najlepsza oferta targowa. Dodatkowo w konkursie tym można zgłosić hasło promujące Targi LATO. Autor najlepszego otrzyma nagrodę w postaci wycieczki. „Weekend dla Mieszczucha” to z kolei konkurencja mająca na celu wyłonić spośród targowych ofert najciekawszą propozycję 3-dniowego wyjazdu. Osoby, które wezmą udział w głosowaniu, będą miały szansę wygrać weekend-niespodziankę w Polsce. 

 
 
 

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej

Tłumacz migowy Kontakt z tłumaczem migowym online - kliknij aby skorzystać »