Szybka Kolej Miejska w Warszawie

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

You are here > Home > News > Wspomnienie o Leszku Walczaku

« back

News  /   10 lutego 2012
Author  /  Editor

Wspomnienie o Leszku Walczaku

Leszek Walczak, prezes, menedżer, sportowiec, kolega oraz przyjaciel wielu z nas… odszedł na zawsze 10 lutego 2012 roku. Był znany w wielu środowiskach, jako wspaniały, dobry i solidny człowiek, słynący z ogromnej pracowitości, staranności, odpowiedzialności i skromności.

Wspomnienie o Leszku Walczaku

Leszek Walczak, prezes, menedżer, sportowiec, kolega oraz przyjaciel wielu z nas… odszedł na zawsze 10 lutego 2012 roku.

Był znany w wielu środowiskach, jako wspaniały, dobry i solidny człowiek, słynący z ogromnej pracowitości, staranności, odpowiedzialności i skromności.

W pamięci osób ze środowiska kolejowego, w którym spędził kilkanaście ostatnich lat, pozostanie człowiekiem o wielkim sercu oraz wysokiej klasy fachowcem, między innymi, w dziedzinie pasażerskich przewozów koleją. Pierwsze doświadczenia kolejowe wyniósł ze spółki WARS S.A. Prezesem Szybkiej Kolei Miejskiej został w 2007 roku. Budował ją od podstaw z niesłychaną energią, poświęcając się jej bez reszty. Z wielką pasją realizował każde nowe przedsięwzięcia, osiągając zawsze same sukcesy. Dzięki niemu dziś Szybka Kolej Miejska w Warszawie posiada najnowocześniejszy tabor w Polsce.

Ostatni wielki projekt, w który zaangażował się bezgranicznie to uruchomienie obsługi transportem kolejowym Lotniska Okęcie im. Fryderyka Chopina. Niestety nie będzie mógł uczestniczyć w jego sfinalizowaniu, ale efekty jego ciężkiej pracy na zawsze służyć będą pasażerom. Dzięki swoim spektakularnym osiągnieciom wpisał się w historię nowoczesnego kolejnictwa w Polsce

Był aktywny do ostatnich dni. Pomimo ciężkiej choroby, był obecny codziennie w pracy i zarządzał Spółką ze znaną sobie dokładnością i sumiennością, zawsze służąc radą i pomocą współpracownikom. Zdumiewał jasnością i bystrością umysłu, był dla nas liderem i nauczycielem. Mieliśmy jeszcze wiele wspólnych planów - będzie nam Ciebie Prezesie bardzo brakowało.

Zarząd i pracownicy

 
 
 

Do you have a question? Call ZTM support (open 24 h)

19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej

Tłumacz migowy Kontakt z tłumaczem migowym online - kliknij aby skorzystać »