Szybka Kolej Miejska w Warszawie - Praca na stanowisku księgowy

W trosce o osoby mające trudności w obsłudze strony przygotowaliśmy kilka ułatwień.
W każdej chwili możesz wywołać okno z opcjami za pomocą skrótów.

  • Internet Explorer, Chrome oraz Safari - kombinacja klawiszy Alt + litera c.
  • Firefox - kombinacja klawiszy Alt + Shift + litera c

Możesz również powiększać lub pominiejszać stronę, jeśli czcionka jest dla ciebie zbyt mała.

  • Aby powiększyć widok strony oraz litery skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku + .
  • Aby zmniejszyć widok strony skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz znaku - .
  • Aby przywrócić stronę do oryginalnych rozmiarów skorzystaj z kombinacji klawiszy Ctrl oraz cyfry 0.

Możesz również zmienić kontrast strony. Skorzystaj z przycisków poniżej.

Możesz przełączyć się na tekstową wersję strony.

Jesteś tutaj > Strona główna > Praca > Praca na stanowisku księgowy

Praca na stanowisku księgowy

Praca na stanowisku Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum średnie,
  • doświadczenie: minimum 5 lat pracy w księgowości przy wykształceniu wyższym kierunkowym (rachunkowość, finanse, ekonomia) lub minimum 10 lat pracy w księgowości przy wykształceniu średnim lub wyższym niekierunkowym,
  • znajomość ustaw o rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),
  • umiejętność obsługi MS Office, w tym MS Excel,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego SAGE,
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziany certyfikat MF lub SKwP i doświadczenie w koordynacji pracami zespołu.

Zakres zadań:

  • terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej na podstawie dowodów księgowych, zapisów zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym w informatycznym systemie z uwzględnieniem uregulowań przepisów bilansowych i podatkowych,
  • uzgadnianie stanów kont rozrachunkowych i prowadzenie windykacji należności,
  • nadzór nad obiegiem dowodów księgowych,
  • wystawianie i weryfikacja dokumentów księgowych,
  • prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z obsługą finansowo-księgową Spółki,
  • kierowanie zespołem realizującym zadania w zakresie obsługi księgowej Spółki,
  • archiwizacja dokumentów księgowych.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • możliwości rozwoju i wymiany doświadczeń,
  • pracę na cały etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport),
  • przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i partnerskie relacje w zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV, listu motywacyjnego oraz własnoręcznie podpisanego Obowiązku informacyjnego, w terminie do 22 lipca 2018 roku włącznie na adres e-mail biuro@skm.warszawa.pl z dopiskiem "praca na stanowisku Księgowy"

Prosimy o zawarcie w aplikacji nastepującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, teks jednolity Dz. U. 2016, poz. 922).” Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
1. Administratorem Danych jest Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 125/127, 02-017 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000206762, NIP: 9512109615, REGON: 015733490.
2. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: biuro@skm.warszawa.pl;
3. dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych;
4. dane osobowe będą udostępniane pracownikom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora Danych;
5. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa;
6. dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy w przesłanej dokumentacji wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.
7. ma Pan/Pani prawo do:
a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
c) przenoszenia danych,
d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8. zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji;
9. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Plik może mieć maksymalnie 3MB.
Potwierdzam zapoznanie się z treścią powyższego obowiązku informacyjnego i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Szybką Kolej Miejską Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. *

* - pole wymagane

Masz pytania? Zwróć się do Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (24/7)

(22) 19 115

Koszt połączenia z numerem specjalnym (22) 19 115 jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej