S3en

 

NAME OF STOP FACILITIES FOR DISABLED PERSONS
Pruszków Brak udogodnień
Piastów Wjazd na peron 1 (kierunek Otwock)po pochylni.
Wjazd na peron 2 (kierunek Pruszków) nieprzystosowany.
Warszawa Ursus Wjazd na peron 1 (kierunek Otwock)wyłącznie z poziomu ul. Wiosny Ludów (od strony wschodniej).
Wjazd na peron 2 (kierunek Pruszków) po pochylni ze wschodniego przejścia podziemnego (wjazd do przejścia możliwy wyłącznie po pochylni z poziomu północnej strony ul. Traktorzystów).
Warszawa Włochy Wjazd na peron 1 (kierunek Otwock) po pochylni.
Wjazd na peron 2 (kierunek Pruszków) nieprzystosowany
Warszawa Zachodnia Perony nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 – brak udogodnień.

Peron nr 8 – wjazd z poziomu torów

Warszawa Centralna Na wszystkich galeriach i przejściach rowki prowadzące do zejść na perony dla osób niewidomych.

Zjazd na perony po schodach ruchomych oraz po ruchomej pochylni.
Na peronach gule informujące o zbliżaniu się do krawędzi peronu.

Warszawa Ochota
(przystanek średnicowy wspólny dla linii S1 i S2)
Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna, Otwock oraz Pruszków i W-wa Lotnisko Chopina) odbywa się na platformie szynowej zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Al. Jerozolimskich.
Warszawa
Śródmieście(przystanek średnicowy wspólny dla linii S1 i S2)
Wjazd na perony nr 1 i 3 nieprzystosowany.

Wjazd na peron nr 2 – windą

Warszawa
Powiśle(przystanek średnicowy wspólny dla linii S1 i S2)
Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna i Otwock) odbywa się na platformie szynowej zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony zachodniego zejścia.
Wjazd na peron 2 ( kierunek Pruszków, W-wa Lotnisko Chopina) odbywa się na platformie szynowej zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony zachodniego zejścia.
Warszawa
Stadion
peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna i Otwock) wjazd windą lub schodami ruchomymi od strony ul. Targowej

peron 2 (kierunek Pruszków, W-wa Lotnisko Chopina) wjazd windą lub schodami ruchomymi od strony ul. Targowej.

W tunelu łączącym perony 1 i 2 od strony ul. Targowej rowki prowadzące do peronów i wind dla osób niewidzących.

Na peronach gule informujące o zbliżaniu się do krawędzi peronu.

Warszawa Wschodnia W tunelu łączącym halę biletową dalekobieżną od ul. Kijowskiej i halę biletową podmiejską od strony ul. Lubelskiej znajdują się rowki prowadnicze dla osób niewidomych. Rowki te rozgałęziają się przy wejściu na każdy peron i są zakończone gulami.

Brak wind i pochylni przy wejściach na perony. Na peronach 1, 2, 3, 4 i 5 pas guli informujący o zbliżaniu się do krawędzi peronu.

Warszawa Olszynka Grochowska Brak udogodnień.
Warszawa
Gocławek
Od strony Warszawy brak przejścia między peronami, od strony Otwocka jest przejście między peronami.

Peron nr1 (kierunek Otwock)od strony Warszawy wjazd po pochylni od ul. Tytoniowej i Kresowej, od strony Otwocka wjazd po pochylni od
ul. Torowej i Korkowej.

Peron nr 2 (kierunek Warszawa Wsch.) od strony Warszawy wjazd po pochylni od ul. Torowej, od strony Otwocka wjazd po pochylni od ul. Torowej lub Korkowej.

Warszawa Wawer Brak udogodnień.
Warszawa Anin Od strony Otwocka brak wejścia na peron.

Od strony Warszawy – wjazd na peron po pochylni, dojście do pochylni przez tory od ul. Wydawniczej lub Patriotów.

Warszawa Międzylesie Od strony Warszawy – wjazd po pochylni, dojście do pochylni przez tory od ul. Patriotów.
Warszawa Radość Pochylnie na obu końcach peronu, dojście do pochylni przez tory od ul. Patriotów.
Warszawa Miedzeszyn Pochylnie na obu końcach peronu, dojście do pochylni przez tory od ul. Patriotów
Warszawa Falenica Brak udogodnień
Michalin Pochylnia o strony Warszawy, dojście do pochylni przez tory od strony Gen. Sikorskiego oraz ul. Marszałka Piłsudzkiego
Józefów Pochylnia o strony Warszawy, dojście do pochylni przez tory od strony Gen. Sikorskiego oraz ul. Marszałka Piłsudzkiego
Świder Pochylnia od strony Warszawy, dojście do pochylni przez tory od ul. Jasnej oraz do ul. Jana Pawła II
Otwock Wjazd na perony 1 (kierunek Pilawa), 2 (kierunek Pruszków) i 3 (kierunek Warszawa)po pochylniach od strony budynku dworcowego.
Warszawa

Rembertów

Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna i Warszawa Zachodnia) po pochylni (dojazd do pochylni prowadzącej na peron odbywa się przez podziemne przejście pomiędzy ulicami Marsa i Al. A. Chruściela – z obu stron pochylnie dla niepełnosprawnych).
Warszawa Wesoła Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) od strony ul. Głowackiego odbywa się po pochylni bezpośrednio z poziomu ulicy. Z ulicy Okuniewskiej – konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów, przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni od ul. 1. Pułku Praskiego (prostopadła do ul. Głowackiego).
Wjazd na peron 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni od ul. 1 Pułku Praskiego (prostopadła do ulicy Okuniewskiej), od ul. Głowackiego konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni od ul. 1. Pułku Praskiego.
Warszawa

Wola Grzybowska

Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) po pochylni bezpośrednio z ulicy Głowackiego, od ul. Okuniewskiej konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni z ul. Głowackiego.
Wjazd na peron 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni bezpośrednio z poziomu ul. Okuniewskiej, od strony ul. Głowackiego konieczne przedostanie się na drugą stronę torów przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni z poziomu ul. Okuniewskiej.
Sulejówek Wjazd na peron 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) po pochylni z poziomu ul. Dworcowej, natomiast z ulicy Kombatantów, konieczne jest przedostanie się przez przejście podziemne (dostosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej – pochylnie) na drugą stronę, następnie wjazd z poziomu ul. Dworcowej po pochylni na peron.
Wjazd na peron 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni z poziomu ul. Kombatantów, natomiast z ul. Dworcowej konieczne jest przedostanie się przez przejście podziemne (dostosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej – pochylnie), następnie wjazd po pochylni na peron z poziomu ul. Kombatantów.
Sulejówek
Miłosna
Wjazd na perony 1 (kierunek Pilawa), 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylniach od strony budynku dworcowego.
Wieliszew Wjazd po pochylni od strony Zegrza. Konieczne przedostanie się na drugą stronę torów w poziomie szyn.
Michałów Reginów Wjazd po pochylni od strony Legionowa. Konieczne przedostanie się na drugą stronę torów w poziomie szyn
Legionowo Piaski Wjazd po pochylni od strony Legionowa. Konieczne przedostanie się na drugą stronę torów w poziomie szyn
Legionowo Wjazd na peron 2 windą osobową z poziomu przejścia podziemnego. Zjazd do przejścia podziemnego od ulicy Piłsudzkiego i Zegrzyńskiej windami osobowymi
Warszawa
Choszczówka
Wjazd na peron 2 (kierunek Warszawa) po pochylni z poziomu ul. Zawiślańskiej. Z peronu 2 jest możliwość zjazdu windą osobową (od strony Warszawy) do przejścia podziemnego. Z przejścia podziemnego wyjazd windą osobową do poziomu ulicy Piwoniowej. Z poziomu ulicy Piwoniowej wjazd na peron 1 (kierunek Legionowo) po pochylni.
Warszawa

Płudy

Wjazd na peron 2 (kierunek Warszawa) po pochylni z poziomu ulicy Szynowej. Wjazd na peron 1 (kierunek Legionowo) po prowizorycznej pochylni z poziomu ulicy Czołowej.

Z wiaduktu nad torami zjazd na perony windami osobowymi.

Warszawa Żerań Brak udogodnień dla niepełnosprawnych.
Warszawa Toruńska Zjazd z wiaduktu nad torami, na którym znajdują się przystanki autobusowe za pomocą wind osobowych.
Warszawa
Praga
Zjazd do przejścia podziemnego na peron platformą szynową z poziomu ul. Pożarowej. Z poziomu przejścia podziemnego wjazd na peron windą osobową.
Warszawa

Gdańska

Wjazd na peron 2 i 3 windą z poziomu przejścia podziemnego. Do przejścia podziemnego z poziomu peronu metra, poziomu hali Dworca Warszawa Gdańska oraz z przystanków tramwajowych i ulic można zjechać windą osobową.
Warszawa Koło Brak udogodnień
Warszawa Kasprzaka Brak udogodnień
Warszawa Aleje Jerozolimskie Wjazd na perony nr 1 i 2 windami
Warszawa Rakowiec Wjazd na perony nr 1 i 2 windami
Warszawa Żwirki
i Wigury
Wjazd na perony nr 1 i 2 windami
Warszawa Służewiec Wjazd na peron windą
Warszawa Lotnisko Chopina Zjazd z poziomu ulicy do poziomu korytarza wiodącego na peron windami oraz schodami ruchomymi.
Następnie zjazd po pochylni na peron.
Na peronach gule dla osób niewidomych informujące o zbliżaniu się do krawędzi peronu.
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux