Władze Spółki

Zarząd:

Prezes Zarządu – Alan Beroud

Posiada piętnastoletnie doświadczenie w zarządach spółek handlowych, przez ostatnie osiem lat związany był z branżą budowlano-konstrukcyjną. W ramach hiszpańskiej Grupy ACS odpowiadał za działalność polskiego oddziału Moncobra S.A. Wcześniej przez prawie sześć lat związany z Grupą PBG, pełnił między innymi funkcję Prezesa Zarządu Rafako Engineering, spółki która odpowiada za obszar projektowania, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz rozruchów w sektorze energetycznym oraz gas&oil.

Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz energetykę na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej. Posiada tytuł MBA (Uniwersytet Gdański i Aix-en-Provence) oraz Master of Project Management (George Washington University). Ukończył również kursy i szkolenia specjalistyczne na Harvard University oraz MIT.

Jego pasją są sporty i sztuki walki. Posiada czarny pas w Krav-Maga i uprawnienia instruktora boksu. Aktywnie trenuje Muay Thai i brazylijskie Jiu Jitsu. Jest również wicemistrzem polski w Wushu w formule Sanda.

Członek Zarządu – Krzysztof Kłak

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarach transportu kolejowego. Ekonomista. Zarządzał Fabryką Wagonów „Gniewczyna” S.A., a będąc Pełnomocnikiem Zarządu PKP Cargo S.A. odpowiadał za inwestycje taborowe. Kierował także Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. odpowiedzialną m.in. za rozwój przedsiębiorczości ze wsparciem środków unijnych. Zarządzał spółką Cargotor odpowiedzialną za funkcjonowanie infrastruktury kolejowej w ramach Grupy PKP Cargo.

Członek Zarządu Związku Samorządowych Przewoźników Kolejowych, zrzeszającego większość kolei regionalnych w Polsce.

Członek Zarządu – Paweł Lisiewicz

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w zarządzaniu projektami publicznymi. Absolwent MBA na Akademii Leona Koźmińskiego oraz studiów podyplomowych w London School of Economics. Zdał egzamin do Państwowego Zasobu Kadrowego Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Do 2020 roku pełnił funkcję dyrektora w Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz jednej z wiodących polskich grup komunikacyjno-marketingowych. W latach 2007 – 2015 był pracownikiem służby cywilnej i administracji publicznej, najpierw jako dyrektor w Ministerstwie Skarbu Państwa, a następnie w Kancelarii Prezydenta RP. Z ramienia Skarbu Państwa pełnił funkcje w radach nadzorczych m.in. Enei, Międzynarodowych Targów Poznańskich, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Presspublica. Wcześniej pracował jako dyrektor w Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Research Fellow w Institute of Economic Affairs w Londynie i Atlas Economic Research Foundation w Waszyngtonie.

Członek Zarządu – Konrad Mirowski

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarach nieruchomości, logistyki i transportu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu prawa i integracji europejskiej na tej uczelni. Ukończył również studia menedżerskie w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pracował na stanowiskach menedżerskich w największych polskich firmach, w tym notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Pełnił także funkcje Członka Zarządu spółki Przewozy Regionalne oraz Członka Zarządu Związku Pracodawców Kolejowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w nadzorze właścicielskim, prowadzeniu procesów restrukturyzacji oraz sprzedaży, które zdobył pracując m.in. dla Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A., chorwackiego koncernu Podravka International oraz pełniąc funkcję Zastępcy Dyrektora Generalnego Poczty Polskiej.


Rada Nadzorcza:

Przewodniczący – Rafał Rajkowski
Zastępca Przewodniczącej – Krzysztof Piotr Skolimowski
Członek – Iwona Anna Pietrzak
Członek – Grzegorz Lewicki
Członek – Katarzyna Łęgiewicz
Członek – Grzegorz Jarosław Pietruczuk

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux