Informacje dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej

W myśl postanowień art. 20, 21, 23, i 24 Rozporządzenia (WE) nr 1371/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z 23 października 2007 r. dotyczącego przewozu osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej, od 15 grudnia 2010 r. nasi pracownicy w godz. 8 – 16, pod numerem telefonu 22 699 71 95, oczekują na zgłoszenia dotyczące organizacji pomocy podczas przejazdu pociągami SKM osobom o ograniczonej zdolności ruchowej.

Zgłoszenia należy dokonać z wyprzedzeniem co najmniej 24 godzin.

Informacje o dostępności dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej zdolności ruchowej, dotyczące poszczególnych stacji i przystanków kolejowych na terenie kraju znajdują się na stronie internetowej Portal Pasażera.


UWAGA!

W związku z trwającą modernizacją i przebudową, na stacji Warszawa Zachodnia występują ograniczenia w dostępie dla osób z niepełnosprawnościami i o ograniczonej zdolności ruchowej. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.portalpasazera.pl oraz PKP S.A.


Poniżej znajdują się odnośniki do wykazu stacji i przystanków dla poszczególnych linii SKM, z informacjami dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej.

 

Linia S1
Linia S2
Linia S3
 
Linia S9
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux