Linia S1

Pruszków

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego, zjazd windą do przejścia podziemnego z obu stron torów (z poziomu ul. Waryńskiego i ul. Sienkiewicza).


Piastów

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego, zjazd windą do przejścia podziemnego z obu stron torów (z poziomu ul. Dworcowej i ul. Lwowskiej).


Warszawa Ursus Niedźwiadek

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego, zjazd windą do przejścia podziemnego z obu stron torów (z poziomu ul. Orląt Lwowskich i ul. Krawczyka).


Warszawa Ursus

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego, zjazd windą do przejścia podziemnego z obu stron torów (z poziomu ul. Wiosny Ludów i ul. Traktorzystów).


Warszawa Włochy

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego, zjazd windą do przejścia podziemnego z obu stron torów (z poziomu ul. Świerszcza i ul. Chrobrego).


Warszawa Zachodnia

Od strony Alei Jerozolimskich zjazd do nowej hali dworcowej windami z poziomu parkingu przy Alejach Jerozolimskich, następnie z hali dworcowej wjazd do przejścia podziemnego po pochylni.

Od strony ul. Tunelowej zjazd do przejścia podziemnego z poziomu parkingu odbywa się za pomocą platformy przyporęczowej.

Wjazd na perony nr 2 – 7 z poziomu przejścia podziemnego odbywa się za pomocą platform przyporęczowych.

Peron nr 8 – wjazd po pochylni z poziomu torów od strony ul. Tunelowej.

Skorzystanie z platformy przyporęczowej jest możliwe po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu do obsługi, pod numerem telefonu: +48 797 997 949 lub +48 506 405 299.

Brak możliwości wjazdu na peron Warszawskiej Kolei Dojazdowej (brak udogodnień).


Warszawa Ochota

Wjazd na peron (kierunek: Sulejówek Miłosna, Otwock oraz Pruszków i Warszawa Lotnisko Chopina) jest możliwy za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Placu Zawiszy.


Warszawa Śródmieście

Peron nr 1 (kierunek: Otwock, Sulejówek Miłosna) oraz
peron nr 3 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) są nieprzystosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wjazd na środkowy peron nr 2 możliwy za pomocą windy z poziomu Alei Jerozolimskich (przy wschodniej wieżycy Dworca Warszawa Śródmieście).


Warszawa Powiśle

Wjazd na peron nr 1 (kierunek: Sulejówek Miłosna i Otwock) możliwy jest za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Ronda de Gaulle’a.

Wjazd na peron nr 2 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) możliwy jest za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Ronda de Gaulle’a.


Warszawa Stadion

Wjazd na peron nr 1 (kierunek: Sulejówek Miłosna i Otwock) windą lub schodami ruchomymi z przejścia podziemnego od strony budynku dworcowego i od ul. Sokolej (w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stadion Narodowy).

Wjazd na peron nr 2 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) windą lub schodami ruchomymi z przejścia podziemnego od strony budynku dworcowego i od ul. Sokolej (w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stadion Narodowy).


Warszawa Wschodnia

Perony nr 1 – 7 są nieprzystosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Warszawa Olszynka Grochowska

Peron nieprzystosowany do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Warszawa Gocławek

Przejście między peronami dostępne jest wyłącznie od strony Otwocka.

Wjazd na peron nr 1 (kierunek: Warszawa Falenica, Otwock) od strony Warszawy Wschodniej po pochylni z poziomu ul. Tytoniowej i Kresowej, a od strony Otwocka po pochylni z poziomu ul. Torowej i ul.Korkowej.

Wjazd na peron nr 2 (kierunek: Warszawa Zachodnia, Pruszków) od strony Warszawy Wschodniej po pochylni z poziomu ul. Torowej, od strony Otwocka po pochylni z poziomu ul. Torowej i ul. Korkowej.


Warszawa Wawer

Peron nieprzystosowany do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Warszawa Anin

Od strony Otwocka brak wejścia na peron.

Od strony Warszawy Wschodniej wjazd na peron po pochylni, dostęp do pochylni przez tory z poziomu ul. Wydawniczej i ul.Patriotów.


Warszawa Międzylesie

Od strony Otwocka wjazd na peron po pochylni przez tory z poziomu ul. Patriotów.

Od strony Warszawy Wschodniej wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego od strony ul. Żegańskiej i ul. Zwoleńskiej.


Warszawa Radość

Wjazd na peron po pochylniach na obu krańcach peronu, dojście do pochylni przez tory od strony ul. Patriotów.


Warszawa Miedzeszyn

Wjazd na peron po pochylniach na obu krańcach peronu, dojście do pochylni przez tory od strony ul. Patriotów.


Warszawa Falenica

Od strony Otwocka wjazd po pochylniach na peron nr 1 i 2.

Dostęp na peron nr 1 od strony ul. Patriotów (wyłącznie od wschodniej strony ulicy), na peron 2 od strony ul. Patriotów (wyłącznie od zachodniej strony ulicy).


Michalin

Od strony Warszawy Wschodniej wjazd na peron po pochylni, dojście do pochylni przez tory od strony ul. Gen. Sikorskiego oraz ul. Marszałka Piłsudskiego.


Józefów

Od strony Warszawy Wschodniej wjazd na peron po pochylni, dojście do pochylni przez tory od strony ul. Gen. Sikorskiego oraz ul. Marszałka Piłsudskiego.


Świder

Od strony Warszawy Wschodniej wjazd na peron po pochylni, dojście do pochylni przez tory od ul. Jasnej oraz do ul. Jana Pawła II.


Otwock

Wjazd na perony nr 1 (kierunek Pilawa), nr 2 (kierunek Pruszków) i nr 3 (kierunek Warszawa) po pochylniach od strony budynku dworcowego.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux