Linia S2

Warszawa Lotnisko Chopina

Z poziomu ulicy (od strony Terminala Autobusowego) zjazd windami lub schodami ruchomymi do korytarza wiodącego na peron. Następnie zjazd po pochylni na peron.

Z poziomu hali przylotów (Terminal 1) zjazd windami lub schodami ruchomymi do łącznika łączącego Terminal 1 z korytarzem wiodącym na peron. Następnie zjazd po pochylni na peron.


Warszawa Służewiec

Wjazd na peron windą z poziomu przystanku autobusowego „PKP Służewiec” zlokalizowanego na wiadukcie w ciągu ul. Sasanki.


Warszawa Żwirki i Wigury

Wjazd na perony windą z poziomu ul. Żwirki i Wigury.


Warszawa Rakowiec

Wjazd na perony nr 1 i 2 windami z poziomu wiaduktu w ciągu Alei Krakowskiej, na którym zlokalizowane są przystanki autobusowe.

Z przystanku tramwajowego „PKP Rakowiec” (kierunek Centrum) – przejazd w poziomie szyn na drugi peron przystanku (kierunek P+R Aleja Krakowska), następnie zjazd z peronu tramwajowego windami do przejść pod wiaduktem prowadzących na dane perony. Z przejścia pod wiaduktem zjazd na dany peron po pochylni.

Z przystanku tramwajowego „PKP Rakowiec” (kierunek P+R Aleja Krakowska) zjazd windami do przejść pod wiaduktem prowadzących na dany peron. Z przejścia pod wiaduktem zjazd na dany peron po pochylni.


Warszawa Aleje Jerozolimskie

Wjazd na perony PKP nr 1 i 2 oraz peron Warszawskiej Kolei Dojazdowej windami z poziomu wiaduktu w ciągu Alei Jerozolimskich, na którym zlokalizowane są przystanki autobusowe „PKP WKD Aleje Jerozolimskie”.


Warszawa Zachodnia

Od strony Alei Jerozolimskich zjazd do nowej hali dworcowej windami z poziomu parkingu przy Alejach Jerozolimskich, następnie z hali dworcowej wjazd do przejścia podziemnego po pochylni.

Od strony ul. Tunelowej zjazd do przejścia podziemnego z poziomu parkingu odbywa się za pomocą platformy przyporęczowej.

Wjazd na perony nr 2 – 7 z poziomu przejścia podziemnego odbywa się za pomocą platform przyporęczowych.

Peron nr 8 – wjazd po pochylni z poziomu torów od strony ul. Tunelowej.

Skorzystanie z platformy przyporęczowej jest możliwe po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu do obsługi, pod numerem telefonu: +48 797 997 949 lub +48 506 405 299.

Brak możliwości wjazdu na peron Warszawskiej Kolei Dojazdowej (brak udogodnień).


Warszawa Ochota

Wjazd na peron (kierunek: Sulejówek Miłosna, Otwock oraz Pruszków i Warszawa Lotnisko Chopina) jest możliwy za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Placu Zawiszy.


Warszawa Śródmieście

Peron nr 1 (kierunek: Otwock, Sulejówek Miłosna),
peron nr 3 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) są nieprzystosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wjazd na środkowy peron nr 2 możliwy za pomocą windy z poziomu Alei Jerozolimskich (przy wschodniej wieżycy Dworca Warszawa Śródmieście).


Warszawa Powiśle

Wjazd na peron nr 1 (kierunek: Sulejówek Miłosna i Otwock) możliwy jest za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Ronda de Gaulle’a.

Wjazd na peron nr 2 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) możliwy jest za pomocą platformy przyporęczowej, zlokalizowanej przy hali dworcowej od strony Ronda de Gaulle’a.


Warszawa Stadion

Wjazd na peron nr 1 (kierunek: Sulejówek Miłosna i Otwock) windą lub schodami ruchomymi z przejścia podziemnego od strony budynku dworcowego i od ul. Sokolej (w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stadion Narodowy).

Wjazd na peron nr 2 (kierunek: Pruszków, Warszawa Lotnisko Chopina) windą lub schodami ruchomymi z przejścia podziemnego od strony budynku dworcowego i od ul. Sokolej (w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Stadion Narodowy).


Warszawa Wschodnia

Perony nr 1 – 7 nieprzystosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Warszawa Rembertów

Wjazd na peron po pochylni prowadzącej z przejścia podziemnego, do którego wjazd możliwy jest pomiędzy ul. Marsa i Al. Gen. Chruściela (z obu stron torów znajdują się pochylnie).


Warszawa Wesoła

Wjazd na peron nr 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) po pochylni od strony ul. Głowackiego, od ul. Okuniewskiej konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów, przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni od ul. 1. Pułku Praskiego (prostopadła do ul. Głowackiego).

Wjazd na peron nr 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni od ul. 1 Pułku Praskiego (prostopadła do ul. Okuniewskiej), od ul. Głowackiego konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów przejazdem drogowym w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni od ul. 1. Pułku Praskiego.


Warszawa Wola Grzybowska

Wjazd na peron nr 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) po pochylni od strony ul. Głowackiego, od ul. Okuniewskiej konieczne jest przedostanie się na drugą stronę torów przejściem dla pieszych w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni z ul. Głowackiego.

Wjazd na peron nr 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni bezpośrednio z poziomu ul. Okuniewskiej, od strony ul. Głowackiego konieczne przedostanie się na drugą stronę torów przejściem dla pieszych w poziomie szyn, następnie wjazd na peron po pochylni z poziomu ul. Okuniewskiej.


Sulejówek

Wjazd na peron nr 1 (kierunek Sulejówek Miłosna) po pochylni z poziomu ul. Dworcowej, natomiast z ulicy Kombatantów konieczne jest przedostanie się przez przejście podziemne (zjazd i podjazd po pochylniach) na drugą stronę torów, następnie wjazd z poziomu ul. Dworcowej po pochylni na peron.

Wjazd na peron nr 2 (kierunek Warszawa Zachodnia) po pochylni z poziomu ul. Kombatantów, natomiast z ul. Dworcowej konieczne jest przedostanie się przez przejście podziemne (zjazd i podjazd po pochylniach) na drugą stronę torów, następnie wjazd po pochylni na peron z poziomu ul. Kombatantów.


Sulejówek Miłosna

Wjazd na peron nr 1 od strony ul. Kutrzeby po podjeździe. W celu przejazdu na peron nr 2, zjazd z peronu nr 1 po pochylni do przejścia podziemnego i stamtąd wyjazd na peron nr 2 po kolejnej pochylni.

Od strony ul. Nałkowskiej zjazd po pochylni do przejścia podziemnego, stamtąd możliwy wyjazd na oba perony, również po pochylniach.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux