Linia S3

Warszawa Lotnisko Chopina

Z poziomu ulicy (od strony Terminala Autobusowego) zjazd windami lub schodami ruchomymi do korytarza wiodącego na peron. Następnie zjazd po pochylni na peron.

Z poziomu hali przylotów (Terminal 1) zjazd windami lub schodami ruchomymi do łącznika łączącego Terminal 1 z korytarzem wiodącym na peron. Następnie zjazd po pochylni na peron.


Warszawa Służewiec

Wjazd na peron windą z poziomu przystanku autobusowego „PKP Służewiec” zlokalizowanego na wiadukcie w ciągu ul. Sasanki.


Warszawa Żwirki i Wigury

Wjazd na perony windą z poziomu ul. Żwirki i Wigury.


Warszawa Rakowiec

Wjazd na perony nr 1 i 2 windami z poziomu wiaduktu w ciągu Alei Krakowskiej, na którym zlokalizowane są przystanki autobusowe.

Z przystanku tramwajowego „PKP Rakowiec” (kierunek Centrum) – przejazd w poziomie szyn na drugi peron przystanku (kierunek P+R Aleja Krakowska), następnie zjazd z peronu tramwajowego windami do przejść pod wiaduktem prowadzących na dane perony. Z przejścia pod wiaduktem zjazd na dany peron po pochylni.

Z przystanku tramwajowego „PKP Rakowiec” (kierunek P+R Aleja Krakowska) zjazd windami do przejść pod wiaduktem prowadzących na dany peron. Z przejścia pod wiaduktem zjazd na dany peron po pochylni.


Warszawa Aleje Jerozolimskie

Wjazd na perony PKP nr 1 i 2 oraz peron Warszawskiej Kolei Dojazdowej windami z poziomu wiaduktu w ciągu Alei Jerozolimskich, na którym zlokalizowane są przystanki autobusowe „PKP WKD Aleje Jerozolimskie”.


Warszawa Zachodnia

Od strony Alei Jerozolimskich zjazd do nowej hali dworcowej windami z poziomu parkingu przy Alejach Jerozolimskich, następnie z hali dworcowej wjazd do przejścia podziemnego po pochylni.

Od strony ul. Tunelowej zjazd do przejścia podziemnego z poziomu parkingu odbywa się za pomocą platformy przyporęczowej.

Wjazd na perony nr 2 – 7 z poziomu przejścia podziemnego odbywa się za pomocą platform przyporęczowych.

Peron nr 8 – wjazd po pochylni z poziomu torów od strony ul. Tunelowej.

Skorzystanie z platformy przyporęczowej jest możliwe po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu do obsługi, pod numerem telefonu: +48 797 997 949 lub +48 506 405 299.

Brak możliwości wjazdu na peron Warszawskiej Kolei Dojazdowej (brak udogodnień).


Warszawa Centralna

W okolicach dworca kolejowego Warszawa Centralna bez większych problemów możliwe jest przemieszczanie się pomiędzy budynkiem dworca a pieszymi, naziemnymi ciągami komunikacyjnymi wzdłuż ul. Emilii Plater oraz al. Jana Pawła II, w kierunku ul. Świętokrzyskiej. Dostępne jest przejście dla pieszych przez ul. Emilii Plater, znajdujące się na wysokości Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. Najdogodniejsze wejście do Hali Głównej znajduje się od strony CH Złote Tarasy.

Z poziomu hali głównej lub galerii dworca zjazd na perony nr 1 – 4 za pomocą wind.

Z poziomu galerii zjazd na perony możliwy jest również schodami ruchomymi oraz po ruchomej pochylni.

Skorzystanie z platformy przyporęczowej jest możliwe po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu do obsługi, pod numer: +48 606 113 561.


Warszawa Wschodnia

Perony nr 1 – 7 nieprzystosowane do obsługi osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Warszawa Praga

Wjazd na peron windą z poziomu przejścia podziemnego. Z poziomu ul. Pożarowej zjazd do przejścia podziemnego za pomocą platformy przyporęczowej.


Warszawa Toruńska

Zjazd na peron windą z wiaduktu nad torami w ciągu ul. Toruńskiej, na którym znajdują się przystanki autobusowe „PKP Toruńska”.


Warszawa Żerań

Wjazd na peron platformą przyporęczową z poziomu ul. Płochocińskiej.


Warszawa Płudy

Wjazd na peron nr 2 (kierunek Warszawa Praga) po pochylni z poziomu ul. Szynowej.
Wjazd na peron nr 1 (kierunek Legionowo) po pochylni z poziomu ul. Czołowej.

Żeby przedostać się z peronu na peron, należy windą z poziomu ulicy wjechać na wiadukt nad torami w ciągu ul. Podkładowej i na sąsiednią ulicę zjechać również windą. Następnie po pochylni z poziomu ulicy wjechać na peron.

Na wiadukcie znajduje się przystanek autobusowy „PKP Płudy”, z którego można windami zjechać do poziomu ulic Szynowej i Czołowej.


Warszawa Choszczówka

Wjazd na peron nr 2 (kierunek Warszawa Praga) oraz do windy po pochylni z poziomu ul. Zawiślańskiej.
Wjazd na peron nr 1 (kierunek Legionowo) oraz do windy po pochylni z poziomu ul. Piwoniowej.

Żeby przedostać się z peronu na peron, należy windą z poziomu peronu zjechać do przejścia podziemnego i na sąsiedni peron wyjechać również windą.


Legionowo

Wjazd na perony windami z poziomu przejścia podziemnego.

Zjazd do przejścia podziemnego od strony ul. Piłsudskiego windą, a od strony ul. Szwajcarskiej i Zegrzyńskiej zjazd windą oraz po pochylni.


Legionowo Piaski

Wjazd na peron po pochylniach na obu krańcach peronu.


Michałów Reginów

Wjazd na peron po pochylni z poziomu przejazdu kolejowego w ciągu ul. Nowodworskiej.


Wieliszew

Wjazd na peron po pochylni od strony ul. Długiej.


Nieporęt

Wjazd na peron po pochylni od strony ul. Dworcowej (UWAGA: pochylnia stroma, pod dużym kątem nachylenia).


Dąbkowizna

Wjazd na peron po pochylni od strony drogi wojewódzkiej nr 624.


Radzymin

Wjazd na peron po pochylni od strony budynku dawnego dworca kolejowego.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux